Shtëpi ShowBiz A e keni parë Luanën kur ishte 17 vjet? Shikoni sa ka...

A e keni parë Luanën kur ishte 17 vjet? Shikoni sa ka ndryshuar (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Luana Vjollca është një ndër femrat më të përfolura të showbizit.

Përpos modelimit ajo është pjesë edhe e muzikës. Por më së shumti ajo përflitet për linjat e saj trupore, që në shumë raste është theksuar se ka dhe operacione ne pjesë të ndryshme të trupit.

Ndërsa si formë ‘nostalgjie’, Luana përmes rrjetit social Snapchat, ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo ka treguar se si dukej në moshën 17 vjeçare, ku në njërën nga to ka shkruar se dukej shumë “e egër”.

Por Luana, edhe në këto fotografi shihet me linja të mira trupore. /GazetaGlobale/

lujaa 1

lujaa 2