Shtëpi ShowBiz Almeda Abazi dhe aktori turk tregojnë luksin që kanë brenda shtëpisë

Almeda Abazi dhe aktori turk tregojnë luksin që kanë brenda shtëpisë

Shperndaje në Facebook.

Ish missi shqiptar, Almeda Abazi u martua me aktorin që ka rrëmbyer zemrat e vajzave turke dhe shqiptare, Çënar.
Bukuroshja shqiptare bashkë me Tolgahan Saysiman janë kthyer në një nga çiftet e preferuara të publikut shqiptar dhe atij turk. Në fillim të këtij viti ata lidhën kurorë në Los Angeles dhe menjëherë pas kthimit në Turqi, çifti u zhvendosën në një shtëpi të re.

Nga pamjet e publikuara shihet se shtëpia e Almedës dhe aktorit është shumë luksoze dhe me një dizajn modern.

Ballkoni i shtëpisë të ofron një pamje mbresëlënëse të Stambollit dhe për më tepër ka edhe shezlong ku mund të relaksohesh apo të marrësh rreze dielli.