Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

17686 POSTIME 0 Komentet

E mbijetuara, për gjashtë muaj skllave seksi e ISIS-it: A e...

Gjatë vitit 2014, luftëtarët të grupit të ashtuquajtur “Shteti Islamik” kishin vënë në shënjestër Yazidët, grup ky etnik kurd në veri të Irakut. Siç shkruajnë...

Rikthehen shirat! Ja si do të jetë moti për 4 ditët...

Gjatë tre ditëve në vijim pritet të ketë reshje shiu. Sipas “Meteoalb”, ditën e nesërme, do të ketë shira me intensitet mesatar dhe të dobët...

Pasi ta lexoni këtë, më kurrë në jetë nuk do të...

Puthjet kanë përfitimet e tyre, por edhe rreziqet. Sipas ekspertëve, çdo puthje në buzë ka miliarda baktere të 278 llojeve të ndryshme dhe viruse. Së...

Ku po shkon shoqëria shqiptare? Zbulohet fakti, pse djali 21-vjecar vrau...

Djali vrau babain pas sherrit per ndertimin e nje bordure betoni ne oborrin e shtepise ne Babrru! Prej vitesh tashme ne Shqiperi njerezit vrasin...

Geti godet rëndë Noizyn, e bën për në spital (VIDEO)

Geti e bën për në spital Noizyn. Keshtu thone burime prane reperit te njohur nga Shqiperia. Por, kete radhe nuk behet fjale per ndonje...

“Jetoj se nuk vdes dot”/ Historia e trishtë e gruas nga...

Shine Emine është 55 vjeçe. Gruaja po jeton se nuk vdes dot. Tre muaj më parë i ka vdekur djali 33-vjeçar pasi vuajti nga...

Një tjetër skandal në supermarketet Shqiptare. Bleu një pako sallam, u...

Ajo që hamë, asnjëherë nuk është e sigurtë. Këtë na e tregojnë hapur dhe denoncimet e shumta në rrjetet sociale. Një grua kishte blerë në supermarket...

‘I shkatërrova jetën motrës!’ Sot përjetoi tragjedi, familja Metallari në gusht...

Një krim në familje përgjaki dyert e familjes Metallari në Bathore, periferi të Tiranës, ku mbeti i vrarë nga djali i tij, efektivi i...

Momenti i frikshëm kur fantazma futet në ujë (Video)

Në video fillimisht shihen 3 djem duke u larë, pastaj njëri largohet dhe dy të tjerë mbesin duke luajtur, në ndërkohë nga kamera është...

Anxhelina kapet nga paparacët në rrugë, nuk do të besoni si...

Anxhelina kapet nga paparacët në rrugë, ja gjendja e saj (Foto) Aktorja e njohur Angjelina Jolie kaloi një ditë të bukur bashkë me fëmijët e...