Shtëpi Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

18016 POSTIME 0 Komentet

I riu gjuan vajzën në WhatsApp, por heq dorë menjëherë sapo...

Një vajzë është zhgënjyer goxha, kur një i ri, i cili i kërkonte takim herë pas herë, hoqi dorë papritur gjatë bisedës. Teksa po flisnin...

LAJMI I FUNDIT: Vritet Kuçi në qendër të Dukagjinit, arsyeja tronditëse

Një 33-vjeçar është goditur për vdekje me thikë nga xhaxhai i tij, për shkak të një konflikti pronësie. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së...

Burri ndahet nga gruaja në mes të dasmës, arsyeja ka prekur...

Një video me mesazh sensibilizues është bërë bujë së fundmi online. Bëhet fjalë për një dasëm në Turqi, ku gjatë dasmës, nusja i kërkon bashkëshortit...

Nëse ai bën këto 10 veprime me ju, dijeni se ka...

Një marrëdhënie është një gjë e komplikuar dhe e brishtë, sidomos mes 2 njerëzve që janë të dashuruar. Nuk është gjithmonë e mundur të...

Martohet djali i bosit shqiptar, lulet nga Hollanda, kuzhina nga Italia,...

Prej një jave në familjen e biznesmenit të suksesshëm shqiptar Shefqet Kastrati, ka nisur festa. Djali i tij Musa Kastrati dhe nusja Adela, martohen...

Sot do shkatërrohej Toka? Heh, parashikuesi s’ ndalet: Prisni fundin, ju...

Pas çmendurisë që ka pushtuar rrjetet sociale, bazuar në teoricienët e konspiracionit lidhur me atë që do të ndodhë nesër, kur një planet do...

Rrëfehet 27 vjeçarja: I dashuri im i ri më çmend me...

Një grua 27 vjeçare, nënë e një djali ka rrëfyer për The Sun se bën seks me një djalë 26 vjet, por që burri...

“Ma mori dorën dhe e futi poshtë pantallonave”, historia tronditëse e...

Një 18-vjeçare nga Shkodra ka rrëfyer historinë e saj tronditëse për JOQ.al, duke treguar se si e ka ndjekur “mallkimi” që nga mosha 8-vjeçare,...

U zunë mat në ditëlindjen e deputetit/ Ja fotoja e Alketa...

Dy ditë më parë në 17 janar, deputeti socialist, Blendi Klosi ka festuar 37-vjetorin e lindjes. Miqtë më të mirë të çiftit u mblodhën...

Turi e pyet:’A je gay?’ Por përgjigja e ‘Zogut të Tiranës’...

Hermes Nikaj, i njohur me nofkën e tij si “Zogu i Tiranës”, ka folur për jetën e tij private në emisionin “Oktapod” moderuar nga...