Shtëpi Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

18016 POSTIME 0 Komentet

5 gjërat që ju kurrë nuk duhet t’i ndani me të...

Të ruani sekretet apo të ndani me të tjerët çdo detaj të jetës tuaj? Ruajtja e sekreteve zakonisht nuk këshillohet, sepse përfshihen çështje që mund...

Personat që kanë këtë grup të gjakut janë mbretër në seks

E kënaqni partnerin me shkathtësitë tuaja në dhomën e gjumit? Më në fund kemi zbuluar sekretin tuaj. Besoni apo jo, ekspertët kanë konstatuar që edhe...

Bariu shqiptar hapi çantën pas shkurres, shikoni tmerrin që gjeti brenda...

Një ngjarje horror ka ndodhur në Vrisaki të Imathias në Greqi. Një çoban shqiptar ka gjetur në një lëndinë pas një varreze, të futur...

Gjaku rrjedh si lumë nga një varr, alarmohen banorët: Ç’po ndodh...

Imazhe shqetësuese në të cilat tregohet gjaku që rrjedh si lumë në rrugë pranë një shtëpie funeralesh në Louisiana të Shteteve të Bashkuara të...

Arrestimi i dytë brenda ditës në ‘2XL’, aktori Julian Deda përfundon...

Pas Albano Bogdos, një tjetër aktor ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës gjatë ditës së sotme. Këtë herë forcat e rendit kanë arrestuar...

Tragjedia në Durrës/ Dedikimi i nënës që kyçi fëmijët në banesë:...

Pak orë pas tragjedisë së rëndë që tronditi Durrësin e mbarë opinionin publik, kur tre fëmijë të vegjël 3-vjeç u asfiksuan nga zjarri që...

Rrëfehet Gjino pas ikjes së Hajrie Rondos: Ja pse nuk i...

Me siguri filmi shqiptar “Përrallë nga e kaluara” është ndër më të dashurit për ju.Shumë prej jush e mbani mend Gjinon dhe të madhen...

Rrënqethëse: Motra e Aulonit jep mesazh të fuqishëm, ja çka i...

Të shtunën që shkoi, më 16 shtator, u gjet i vrarë me armë zjarri Aulon Zeka, 16 vjeç nga Prishtina. Motra e Aulonit, i cili...

Arrestohet aktori i njohur i humorit? Policia e nxjerr me pranga...

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo është fotografuar ne hyrje te baneses se tij, teksa policia e ka vene ne pranga dhe po...

Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri...

Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë. Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak që ta linte...