Shtëpi Autoret Postime nga GG

GG

2414 POSTIME 0 Komentet

Shenjat e horoskopit me të cilat as mos e mendoni të...

Para se të mendoni të hidhni hapin për një lidhje të re, yjet mund t’ju tregojnë diçka aspak të këndshme në lidhje me partnerin...

Studimi i fundit, shokuese ajo që ndodh me fëmijët që lindin...

Profesoresha Cecilie Svanes në Departamentin e Shëndetit Publik Global dhe Kujdesit Parësor në Universitetin e Bergen (UiB) i ka zbuluar së fundi tre faktorët...

Çani: Jam duke kaluar një vuajtje të madhe, duhet të ma...

Gazetari Arjan Çani ishte sot i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan. Gjatë emisionit ai rrëfeu se si humbi 35 kilogramë...

Si duket sot banesa ku humbën jetën trinjakët në Durrës

Ngjarja tragjike e vdekjes së trinjakëve 4-vjeçarë tronditi të gjithë shqiptarët e jo vetëm qytetin bregdetar të Durrësit. Tashmë, shtëpia e tyre e shkrumbuar...

Ja çfarë thuhet në Islam për fundin e botës, këto janë...

Prej shumë vitesh janë bërë parashikime nga personazhe të ndryshëm, se kur dhe i do të vijë fundi i botës, por sot shumë prej...

Ekskluzive/ Nuni i trinjakëve rrëfen gjithçka: Si ndodhi ngjarja në detaje,...

Në një prononcim ekskluziv për JOQ.al, nuni i trinjakëve që humbën jetën sot në flakë ka vendosur të rrëfejë ngjarjen reale dhe detajet e...

Dashurohet për herë të parë…me kushëririn e saj. Historia tronditëse

E dashuruar me kushëririn e saj dhe gjithçka e mëson kur është gati për t’u fejuar. Kjo është historia tronditëse e një adoleshenteje, e...

Ilaçi i gjyshes që e zhduk astmën, bronkitin, kollën dhe shumë...

Astma, bronkiti, kolla dhe çrregullimet të tjera të mushkërive po bëhen gjithnjë e më shumë të zakonshme vitet e fundit. Falë përparimeve në mjekësinë konvencionale,...

Mos i tregoni asnjëherë ëndrrat që shihni…arsyeja!

Ne shpesh mendojmë se janë një temë interesante bisede, por në realitet për ata që na dëgjojnë janë të parëndësishme, të rëndomta dhe dhe...

Përdhunoi ish-të fejuarën te shtëpia e motrës, flet lushnjari: Ajo më...

Juljan Rustami, i cili u arrestua dy ditë më parë pasi akuzohet se ka përdhunuar ish-të fejuarën e tij teksa kjo e fundit kishte...