Autoret Postime nga GG

GG

2101 POSTIME 0 Komentet

Kjo është Dasma shqiptare që çmendi Australinë (VIDEO)

Kjo dasmë shqiptare në diasporë, në Australinë e largët, është bërë hit në internet dhe po merr pëlqime dhe komplimente të shumta. Një familje shqiptare...

Do shkriheni së qeshuri, kështu freskohen muratorët në Mitrovicë (Foto)

Vapa e madhe që po mbretëron këtë verë në Kosovë i ka bërë njerëzit më kreativë rreth mënyrave se si t’i shmangen kësaj nxënësie...

Temperatura të larta deri të hënën në Shqipëri, në gusht rinis…

Vala aktuale e të nxehtit ka sjellë sërish rritje të temperaturave. Bazuar në parashikimin e fushës termike për ditët vijuese deri në fund të...

“Fitoj aq shumë para, sa s’di ku t’i çoj”, befason këngëtarja...

Një nga muzikantët më të njohur në vend deklaroi dje se i duhej të merrej me hashash për të bërë para, pasi nga puna...

Shkon për pushime në jug, shqiptari i Kosovës vë duart në...

Një pushues nga Kosova kanë rënë pre e grabitjes në Vlorë. Policia bën të ditur se i janë marre karta e bankes dhe paratë. Ngjarja...

Dy sulme nga arinjtë vetëm në tre ditë, 73 vjeçari nga...

Brenda 3-ditësh në Kukës janë shënuar dy sulme nga arinjtë. Bëhet fjalë për zonat e thella të Kukësit, ku dy persona janë ndeshur me...

Video ekskluzive nga dasma që mblodhi këngëtarët e estradës (Video)

Sezona e dasmës po vazhdon dhe shumë prej atyre që planifikojnë të martohen kanë caktuar edhe këngëtarin që do të argëtojë të pranishmit në...

Binjaket identike shikojnë njëra tjetrën për herë të parë – dhe...

A e keni ditur se 1 në 30 lindje në botë janë binjakë? Për disa familje, binjakët mund të jenë një befasi e pakëndshme. Me...

Durrësi e Tirana zhyten në terr, bëni kujdes gjatë natës

Pas zjarrit në Ibë, në disa zona të Durrësit, pjesërisht edhe të Tiranës, OST ka shkëputur energjinë elektrike. Këto zona janë Sharra, Rrashbulli në Tiranë...

Tronditëse/ Burri mbytet në liqen, adoleshentët e filmojnë dhe qeshin, por...

Autoritet në Florida kanë njoftuar se një grup adoleshentësh nga mosha 14 deri në 16-vjeç, kanë filmuar me telefon mobil një burrë 32-vjeç duke...