Shtëpi Autoret Postime nga GG

GG

2414 POSTIME 0 Komentet

Ndodh mrekullia: Bashkohen pas 8 viteve, shpërthejnë lotët e gëzimit (Video)

Për familjen Berisha nga Malisheva ka ndodhur mrekullia. Prindëri janë bashkuar pas 8 viteve, pasi që nuk kishin kushte të ishin bashkë. E këtë gjë...

Ndërron jetë papritur gazetarja e njohur shqiptare (FOTO)

Në mënyrë të papritur, sot ka ndërruar jetë gazetarja dhe shkrimtarja Arlinda Canaj. Lajmi është bërë i ditur fillimisht nga e bija, e cila...

SKANDAL: Babë e bijë të dashuruar me njëri-tjetrin, bëjnë edhe fëmijë

Një baba dhe vajza e tij adoleshente në Spanjë kanë zbuluar se janë në një lidhje incesti pasi autoritetet u morën fëmijën e tyre. Babai...

Burrë e grua ishin live në Facebook, por shikoni se çfarë...

Një i ri nga Turqia është në rrezik për jetën për shkak të një aksidenti. Emre Temel, 26-vjeç po priste para një restoranti në...

Receta tradicionale që shëron çdo sëmundje

Qarkullimi i dobët i gjakut, dhimbja e kokës, marramendja apo problemet me kujtesën janë disa nga shqetësimet më të mëdha të njerëzve në ditët...

Deklarata e kësaj shqiptareje që jeton në Sanxhak, ka tmerruar gjithë...

Amina Nurovic është një qytetare e Sanxhakut që thotë se është shqiptare. Sipas saj, nuk është aspak e lehtë për të deklarimi si shqiptare...

Majk e ‘kallë’ dasmën, shikoni se si kërcen nën ritmet e...

Reperi i njohur Majk është shumë i pëlqyer për moshat e reja! Kjo për shkak të muzikës moderne, të cilën ai e kultivon me vite...

Sali Berisha, sherr me të birin, Shkelzenin, për Arminën: Mblidhe ose...

Nuk ka paqe në familjen Berisha, e cila po pushon tashmë në vilën e tyre në Lalz. Largimi i nipit të Haklajve, Spartakut drejt...

Parkoi Range Roverin mbi disa varre, pronarit të makinës i ndodh...

Një incident që ka ndodhur në Britaninë e Madhe ka revoltuar me mijëra persona. Kjo ka ndodhur, pasi një person ka parkuar një makinë...

23 shtator 2017? Çfarë do të ndodhë?

Ungjillori misionar Robert Breaker flet për datën 23 Shtator 2017 dhe “shenjën” e madhe në qiell që shumë po flasin dhe që mund të...