Shtëpi ShowBiz Çfarë i ndodhi fytyrës së Erës? (Foto)

Çfarë i ndodhi fytyrës së Erës? (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Era Istrefi gjatë ditës së sotme njoftoi ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale se së shpejti do të sjell këngë të re, shkruan “Kosovarja”.

Duket se ajo nuk është e kënaqur me suksesin e këngës së fundit “Redrum”, dhe ka vendos që të sjell këngë tjetër. Era është më aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, dhe duket se është zgjuar pas kësaj kënge ku po vjen me këngë të re. Mirëpo, në një foto që ajo e ka hedh në insta story shihet se është e pa disponueshme, dhe fytyra e saj ka marr një tjetër pamje.

E kjo pamje ndoshta i ka ardhur Erës si pasojë e angazhimeve dhe punës për këngën e re!