Shtëpi ShowBiz E dhimbshme! Këngëtares së njohur kosovare i vdes nëna (Foto)

E dhimbshme! Këngëtares së njohur kosovare i vdes nëna (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Violeta Kajtazi ka bërë të ditur se personi më i dashur për të, nëna e saj ka ndërruar jetë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Violeta përmes llogarisë së saj në Facebook, ku në profilin e saj vuri fotografinë e zezë dhe la një mesazh,

“Nana na la…Ishalla na ka bo hallall” janë fjalët e këngëtares në Facebook.

Ngushëllime Violetës!

k89