Shtëpi ShowBiz Engji tregon për gjendjen e Leartës pas lindjes

Engji tregon për gjendjen e Leartës pas lindjes

Shperndaje në Facebook.

Learta Jakupi, në orët e hershme të mëngjesit është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka lindur djalë, ku i ka gëzuar tej mase familjarët e vetë.

Këngëtarja Engjëllushe Salihu, apo siç njihet si vajza e Shyhretës, në një prononcim për Gazetën Express ka thënë se ndihet shumë mirë. ‘Jom ka ndihna tepër mirë. Është ndjenjë e papërshkrueshme. Learta edhe djali janë mirë, ndërkaq lindja është bërë në Gjermani’, ka thënë Engji për Express.

Rikujtojmë se Kushtrimi dhe Learta u martuan vitin e kaluar, ku dasma e tyre bëri bujë nëpër rrjetet sociale.