Shtëpi Lajme Familja Xhaka më të bashkuar se kurrë: Atmosfera festive po vërehet qartë...

Familja Xhaka më të bashkuar se kurrë: Atmosfera festive po vërehet qartë në shtëpinë e tyre! (Foto)

Shperndaje në Facebook.

xhaka_1482851781-7749934

Vëllezërit e njohur futbollistë, Granit dhe Taulant Xhaka duket se kanë lënë mënjanë rivalitetin sportiv duke u bashkuar në një vend për të festuar kështu festat e fundvitit.

Dyshja e njohur kanë zgjedhur Londrën si vendin ideal për këto ditë teksa atyre i janë bashkuar edhe pjesa tjetër e familjes duke bërë kështu që kjo periudhë festive të marrë kutpimin e vërtetë.

Një video e publikuar në ‘Storien’ ditore në Instagram nga Graniti shfaqë babain e tij dhe Taulantin duke zhvilluar një ndeshje në ‘mundje’.

Natyrisht se aty nuk kishte asgjë serioze teksa e gjitha ajo skenë ishte thjesht një shaka familjeje.

Sukseset e dyshes në karrierë po vazhdojnë teksa edhe kualitetet e tyre po shkojnë në rritje e sipër. /Prive/

15750246-10209134997704470-655615028-n 15782001-10209134976903950-1375305217-n