Shtëpi Lajme Formacionet zyrtare: Gjermania – Irlanda e Veriut

Formacionet zyrtare: Gjermania – Irlanda e Veriut

Shperndaje në Facebook.

toni_1476205833-93427.png

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Gjermania – Irlanda e Veriut
Gjermania dhe Irlanda e Veriut kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për kualifikimet për Kupën e Botës.

Gjermania: Neuer; Kimmich, Boateng, Hummels, Hector; Khedira, Kroos; Muller, Ozil, Draxler; Gotze

Irlanda e Veriut: