Shtëpi Kuriozitete FOTO/ Shikojeni çfarë bëjnë Genti dhe Saimiri pak para nisjes së emisionit,...

FOTO/ Shikojeni çfarë bëjnë Genti dhe Saimiri pak para nisjes së emisionit, zbulojnë sekretin përmes fotos

Shperndaje në Facebook.

Aktori dhe moderatori i emisionit investigativ ‘Stop’ Gentian Zenelaj, nuk humbet asnjëherë rastin pë të përcjellë humor teksa fansat e tij.

Postimeve të shumta në rrjetet sociale ai i ka shtuar edhe një foto me kolegun e tij Saimirin dhe dy veliant e emisionit.

‘Fotoja stil “kujtim nga ushtria” nuk del kurrë nga moda’, shkruan me humor moderatori në foton e shkrepur pak para nisjes së emisionit./SYRI.net