Shtëpi Lajme Ia “gjakosin” fytyrën Zaimina Vasjarit (Foto)

Ia “gjakosin” fytyrën Zaimina Vasjarit (Foto)

Shperndaje në Facebook.

zaiminavasjari-780x439

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka bërë të ditur së fundmi se shumë shpejt do t’i rikthehet muzikës me një projekt të ri.

Ajo di të shfaqet gjithmonë në formë para publikut, dhe për këtë gjë këngëtarja bën një kujdes të vazhdueshëm në dukjen e saj.

Së fundmi, Zaimina ka publikuar në Instagram Story një fotografi, ku shfaqet duke kryer një trajtim estetik, gjersa kushte zgjedhur trajtimin e fytyrës me gjak.

Zaimina Vasjari duke aplikuar trajtimin estetik me gjak në fytyrën e saj. Foto nga Instagram Story.

Ky tretman cilësohet si një nga më të mirët kohëve të fundit, por ekspozimi i tij në rrjetet sociale nuk i jep edhe një pamje aq të mirë personit që e aplikon, në këtë rast këngëtares. /Telegrafi/