Ja ku do shkonin bashkë Bleona dhe Çani…nudo!

Ja ku do shkonin bashkë Bleona dhe Çani…nudo!

Shperndaje në Facebook.


Nuk mungojnë asnjëherë batutat mes Arian Çanit dhe Bleona Qeretit.
Ka qenë moderatorja Alketa Vejsiu ajo që ka ngacmuar të dy protagonistët e jurisë, duke ju thënë se në Londër është hapur një lokal ku njerëzit shkojnë nudo dhe Vejsiu i sugjeroi Bleonës që të shkonte, raporton Opinion.al.

Lexo edhe  Rezarta Skifteri në një shpërthim të paparë femëror (FOTO)

“Unë shkoj vetëm nëse vjen Çani me mua”, ka thënë Bleona dhe gazetari është përgjigjur pozitivisht. “Po po do të shkojmë patjetër”.
nudo