Shtëpi ShowBiz Ja kush po i mungon Adelinës … (Foto)

Ja kush po i mungon Adelinës … (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Adelina Berisha javë më parë ishte për pushime në Turqi.

Berisha duket të ketë kaluar ditë të mira, ku dhe ka shfaqur nostalgji duke i kujtuar disa foto të realizuara atje,

“missinAlanya “, ka shkruar ajo shkurt përbri fotografisë.

Janë linjat e saj trupore bukur mirë të formësuara, ato që marrin gjithë vëmendjen në këtë paraqitje!