Ja si dukeshin fëmijë Dafina, Luana, Samanta, Çiljeta dhe Bleona (Foto)

Ja si dukeshin fëmijë Dafina, Luana, Samanta, Çiljeta dhe Bleona (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Edhe pse sot shumica kanë kaluar të 20-tat dhe duken superseksi, t’i kujtojmë se si dukeshin ato në fëmijërinë e tyre.

Dafina Zeqiri, Luana Vjollca, Samanta Karavella, Çiljeta dhe Bleona janë personazhet më të përfolura të momentit, e si dukeshin ato të vogla, mund t’i shihni në fotografitë më poshtë.

Lexo edhe  Zbulohet i dashuri i ri i Ritës, nuk e besoni kush është (Foto)

Dafina Zeqiri

Samanta Karavella

Bleona Qerreti