Shtëpi Lajme Ja si e mban barkun Tuna (Foto)

Ja si e mban barkun Tuna (Foto)

Shperndaje në Facebook.

t_1481538935-2011423

E shohim në sytë e saj lumturinë e të qenit nënë. Tuna më e bukur se kurrë më parë u shfaq në “Këngën Magjike” me bebin e saj dhe kënga iu kushtua pikërisht fëmijës që pret, shkruan “Kosovarja”.

Këtë radhë këtë fotografi e ka postuar grimerja që ka rregulluar Tunën ajo ka uruar një Mirëmëngjesi të gjithëve me këtë fotografi të bukur, ku këngëtarja mban barkun me duar dhe duket jashtëzakonisht mirë.