Shtëpi ShowBiz Ja si “i shkatërroi” gruaja e Edi Ramës eventin Alketa Vejsiut

Ja si “i shkatërroi” gruaja e Edi Ramës eventin Alketa Vejsiut

Shperndaje në Facebook.

Prezantuesja, Alketa Vejsiu ka bërë bashkë persona të rëndësishëm të botës së artit televizionit dhe politikës shqiptare në një sfilatë mode për fustanet e nusërisë.

Në mes 100 të ftuarve specialë në këtë sfiladë ishin edhe bashkëshortja e Kryeministrit, Edi Rama. Ajo ishte e shoqëruar nga vajza e saj, Rea Xhillari.

Alketa kishte vendosur një kod veshjeje për të gjithë të ftuarit. Ata duhet të kishin veshje në ngjyrë pastel ose visheshin me veshje me lule dhe veshje me ngjyra të ndezura.

Ky rregull nuk është respektuar nga zonja Rama dhe vajza e saj, pasi ato ishin veshur veshje me ngjyra që nuk lejoheshin duke shkatërruar kështu mbrëmjen e Alketa Vejsiut.