Shtëpi ShowBiz Kjo është bashkëshortja e gazetarit Adriatik Kelmendi (Foto)

Kjo është bashkëshortja e gazetarit Adriatik Kelmendi (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Adriatik Kelmendi është ndër emrat më të njohur të botës së medias në vend, e kjo falë shkrimeve dhe më shumë emisionit të tij “Rubikon”, ku shtjellon tema të ndryshme me të ftuar në studio, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse duket i qetë, Adriatiku krijon debate të nxehta dhe hap tema mjaftë të guximshme. Ai, ka edhe një jetë private të konsoliduar, e që nuk prihet ta bëjë shumë publike, shkruan “Kosovarja”. Por, se është i lumtur, duket, sidomos në disa nga postimet familjare që i bënë në profilin e tij në “Facebook”.
Kelmendi është i martuar me Zana Çavdërbasha, me të cilën siç thotë janë bashkë zyrtarisht që 13 vjet, shkruan “Kosovarja”.