“Kjo foto do të shkaktonte Luftën e Tretë Botërore”

“Kjo foto do të shkaktonte Luftën e Tretë Botërore”

Shperndaje në Facebook.

Vizita në Francë e Presidentit Donald Trump dhe bashkëshortes së tij Melania Trump po vazhdon të ngjallë ende diskutime në rrjetet sociale.

Së fundmi, në internet po qarkullon një fotografi e dy çifteve presidenciale duke darkuar në një restorant në kullën “Eiffel”.

Bëhet fjalë për një foto ku Melani e ka vendosur dorën e saj mbi këmbën e Macron gjatë pozës për një fotografi. Por pas kësaj fotoje ka një të vërtete sepse rezulton se ajo është montazh.

Lexo edhe  Mënyra më e shpejtë dhe natyrale si ta qetësoni dhimbjen e kokës nga sinuset e bllokuara

Fotoja është komentuar shumë në rrjetet sociale, sidomos nën Twitter.

Por komenti që është pëlqyer më shumë është “Nëse Trump e shikon fotografia që do të shkaktonte Luftën e Tretë Botërore”