Shtëpi Video Ngjarje e tmerrshme në Tetovë: Njerku përdhunon dy vajzat e gruas

Ngjarje e tmerrshme në Tetovë: Njerku përdhunon dy vajzat e gruas

Shperndaje në Facebook.

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, N.I (46) ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, B.I (35) nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka përdhunuar, dy vajzat e saj, të moshës 15 dhe 16-vjeçare, përcjell Gazeta Express.

Vajzat janë të martesës së saj të mëparshme. B.I është arrestuar në Stacionin Policor në Tetovë. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit./