Shtëpi Kuriozitete Nuk mund ta besoni sa shumë është plakur aktori i njohur Jet...

Nuk mund ta besoni sa shumë është plakur aktori i njohur Jet Li (Foto/Video)

Shperndaje në Facebook.

Aktori i mirënjohur i shumë filmave me arte marciale, Jet Li tashmë ka ndryshuar shumë nga vitet që ka shtuar.Jet Li është aktor i njohur i filmave kinez, producent i filmave, si dhe artisti luftarak, të habit me pamjen e tashme, shkruan gazetaglobale.netAi është i njohur për një numër të madh rolesh në shumë filma të njohur, po ashtu ka fituar çmime të ndryshme.Filmat më të njohur në të cilët aktron Jet Li janë: Lethal Weapon 4, The Expendables, Hero, Fearless, Fist of Legend, The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor, etj. /Lajmi.net/

It is finally here! Please go check out www.jetli.com. #jetli #jetlihero #rolemodel #wushu #martialarts #chinesemartialarts #taiji #followyourdreams #kungfu

A post shared by Jet Li (@jetli) on