Shtëpi Lajme Pas OTR, a është ky grupi i ri i Encës? (FOTO

Pas OTR, a është ky grupi i ri i Encës? (FOTO

Shperndaje në Facebook.

Pas përjashtimit nga OTR, Enca e hoqi emrin e grupit edhe nga bio e Instagramit të saj.
Më pas u fol se këngëtarja mund të bëhej pjesë e një tjetër labeli, të atj të Flori Mumajesit “Thredoots”. Dyshimet lindën nga një koncert i përbashkët që Enca do të bënte me disa nga anëtarët e këtij labeli. Por fotoja e fundit e postuar nga vetë ajo, na tregon se grupi i vërtetë i Encës përbëhet nga këta anëtarë: Sinan Hoxha, bashkëshortja e tij dhe mikesha e këngëtares, Françeska Jaçe. “Grupi””, ka shkruar Enca krah fotos me të gjithë bashkë. Mbrëmjen e kaluar grupi ka kaluar pak kohë bashkë, por ende nuk dihet nëse kanë folur për ndonjë projekt të ri apo bashkëpunim në muzikë.