Shtëpi ShowBiz Pozon në bikini modelja që luajti rolin e gruas së “Drenicakut” në...

Pozon në bikini modelja që luajti rolin e gruas së “Drenicakut” në “O sa mirë” (Foto)

Shperndaje në Facebook.

‘O sa mirë’ aktualisht është seriali më i shikuar shqiptar.

Trupës së aktorëve për një episod i ishte bashkuar edhe një modele e njohur shqiptare.

Bëhej fjalë për Qëndresa Ismailin, e cila ka luajtur rolin e gruas së “Drenicakut”, Jeton Zogianit, transmeton Telegrafi. E kjo i solli famë dhe shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku me të cilët ‘komunikon’ përmes imazheve dhe videove të publikuar në Instagram.

Së fundi ka publikuar disa fotografi teksa shihet se po shijon pushimet në shoqëri të miqve. Ndryshe, episodet e reja të seriliat të lartcekur do t’i shohim gjatë muajit shtator, kur fillon sezoni i ri.