Shtëpi ShowBiz Publikohet një video e Gjikos, në shtrat me Elitën (Video)

Publikohet një video e Gjikos, në shtrat me Elitën (Video)

Shperndaje në Facebook.

Për momentin ata janë dyshja më e përfolur në estradë.
Elita Rudi dhe Gjiko janë top atraksion i medieve shqiptare dhe janë shumë të përfolur për veprimet kontroverse.

Dyshja po shijojnë lidhjen në maksimum dhe s’po hezitojnë që të provokojnë në publik me imazhe kontroverse.

Tash në rrjetet sociale po qarkullon një video e tyre duke shijuar momentet së bashku në shtrat.

Dashuri e madhe…
Këto pamje janë publikuar nga vet Gjiko.

Gjiko ka qenë teper i zënë me koncerte këtë verë, teksa pësoi edhe një aksident duke dëmtuar makinën e tij 40 mijë euro, për ta zëvëndësuar me një tjetër makinë me çmim të njëjtë.