Shtëpi Lajme Ulqinasja që i ‘çmend’ meshkujt kosovar (FOTO)

Ulqinasja që i ‘çmend’ meshkujt kosovar (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

Është kjo Gjyste Vulaj e cila qysh nga fillimi i karrierës së saj muzikore ka qenë në qendër të vëmendjes për linjat seksi që ka.Ajo në çdo paraqitje të saj ka një detaj që i nxit të gjithë, herë zbulon gjoksin bombastik, e disa herë edhe ka provokuar me të pasmet e saj, shkruan Blic.
Gjystja ishte dhe mbetet edhe tani, si femra më seksi që ka estrada jonë!