Shtëpi ShowBiz Video Ekskluzive! Meda tregon të vërtetën rreth ndarjes me bashkëshorten (Video)

Video Ekskluzive! Meda tregon të vërtetën rreth ndarjes me bashkëshorten (Video)

Shperndaje në Facebook.

I ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtari i mirënjohur Meda.
Ajo tregoi informacione të shumta për jetën private dhe atë profesionale, shkruan rtv21.tv
I pyetur nga Big Mama se a e ka tradhtuar ndonjëherë gruan e tij Lulen ai tha se “kur e ke një familje të shëndosh, atëherë nuk ka vend tradhtia aty, nuk është logjike”
Shikoni videon me poshte ne vazhdim:

Video