Shtëpi ShowBiz Vritet Ozani (Video)

Vritet Ozani (Video)

Shperndaje në Facebook.

Seriali turk ‘Fate të Lidhura’, është njëri ndër serialet më të shikuara në vend.

Në këtë film Ozani i cili njihet si djali i Xhihanit dhe Dilarës, do të vritet nga ish bashkëshorti i të dashurës së tij.

Ozanin ai kishte provuar ta vrasë edhe disa herë të tjera, ku si pasojë njëherë ka vdekur Gylserni derisa e shpëtoi atë.

Omg Follow @fjalmevler @fjalmevler @fjalmevler @fjalmevler @fjalmevler

A post shared by FJALMEVLER ™ (@fjalmevler) on